Ако намерите предлаган от нас металдетектор на друг сайт с по-ниска цена и в налинчост, натиснете бутона заяви и попълнете линк към сайта с по-добра цена. Ние ще Ви го предложим на същата или по-ниска!

Металдетектор.COM

електронен магазин за металдетектори, металотърсачи, златотърсачи, локатори за злато
Цена: 1750 лв. 980 лв.
купете Металдетектор XP GMAXX II V4 + ПОДАРЪЦИ на цена от 980 лв.
спестявате 44.00 %
 

Заяви без регистрация

Заяви на изплащане UniCredit
Заяви на изплащане TBI Bank

Металдетектор XP GMAXX II V4 + ПОДАРЪЦИ

Компас

Гумирани ръкавици

Лопатка

Джобно фенерче

Дъждобран

Вземете своите уникални подаръци при покупка!

Технически характеристики

Благодарение на 4,6 kHz търсеща честота, G-Maxx II е чувствителен и универсален металдетектор за монети и по- големи предмети в различни типове почва.

Удобната настройка позволява да се приспособявате към различни типове почва, чрез многотоналния режим, режима IRON LEVEL (ниво на желязото) и новата настройка IRON THRESHOLD (праг на желязото).

Аудио сигнализацията указва в реално време дори на най-незабележимите сигнали.

Детекторите XP използват широкоспектърни бобини (DD), защото тази геометрия дава по-добро проникване в почвата.

Ще оцените здравината и качеството на XP. Поради фактът, че металдетекторът основно работи в екстремни условия е обърнато внимание на най-чувствителните части. G-Maxx е разработен с качествени компоненти и материали за осигуряване на максимален живот на детектора.

Като еволюция на Gold Maxx XP този детектор е с изцяло нова електроника и функции като:

• Безжични слушалки: трансмитера е вграден в електрониката. Проектирани са с два канала, които могат да се превключват CH 1 или CH 2.
• Променлива честота: с новия превключвател (FREQ SHIFT) е възможно честотите на детектора (Freq. 1 или Freq. 2) да бъдат настроени за намаляване на интерференцията от други XP уреди в близост.
• Нови аналогични филтри за подобряване откриването на обекти в зони с високо желязно съдържание. Ефектът на маскиране от железни предмети е силно редуцирано. Обекти в зони с високо желязно съдържание могат да се откриват значително по-лесно, което позволява по-бързи махове с детектора и по-бърза работа с детектора като цяло.
• Също така са подобрени настройката за чувствителност, които са доста по-прецизни с този модел. Диапазонът е разширен като това позволява фина настройка на чувствителността.
• G-Maxx II продължава да бъде многотонален детектор, но потребителя може да определи нивото на желязото с потенциометъра IRON THRESHOLD. Този потенциометър може да се приеме като настройка на обсега за желязото. Той притежава фина настройка от 0 до 20. При 0, всички железни сигнали издават среден тон. Колкото е по-висока тази настройка толкова по-нисък е тона на желязото. Това позволява малките пирони да се засичат с нисък тон, докато по-големите със среден сигнал. Както вероятно знаете, твърде високо ниво на дискриминация, редуцира производителността на детектора. Тази настройка е представена на ниво, подходящо за повечето потребители. Но през повечето време, начинаещите не искат машината им да засича желязо, докато професионалистите използват тази опция за по-добра работа на труден терен.

Функциите GROUND, SILENCER, IRON VOLUME (предишно Level) оставят непроменени.

Характеристики:
• Нова 22.5 см бобина направена от фиброкарбон и нов протектор за нея;
• Устойчив кабел, предназначен да компенсира промените при движение;
• XP конектор, изцяло водоустойчив;
• Лека електроника от ABS. За максимален комфорт може да се носи на колана или под ръкохватката;
• Олекотен детектор с перфектен баланс;
• Здрава ръкохватка “twin lock”;
• Долен прът от фибростъкло;
• Чантичка служеща за покривало и носене на кръста;
• Протектор за бобината, слушалки, FX-01 и чантичка за монтаж на кръста;

Опционално могат да се добавят:

• Зарядно 240V
• Nimh Акумулаторни батерии
• Търсещи глави 27 cm

Спецификации:

• Многотонална дискриминация в режим на всички метали!
• Микропроцесорен анализ на сигналите;
• Усилване на звука за ниските тонове (iron volume);
• Нова фина настройка с “IRON THRESHOLD” позволяваща идентификацията на желязото да е с нисък тон, много прецизно и позволяващо Ви контрол над детектора;
• Земен баланс: регулируем;
• Заглушител: 3 позиции за ограничаване на фалшивите сигнали;
• Безжичен предавател (нова 2 канална версия) вградена в електрониката на новите детектори;
• Нов превключвател FREQ SHIFT позволяващ работа на няколко различни XP машини една до друга;
– Промяна на канала на слушалките (ch1/ch2);
– Промяна на честотата на детектора (Freq 1/ Freq 2);
• Подобрена градация на нивото на чувствителност;
• Нова мощна, изцяло преработена електроника, комбинираща производителност и високо ниво на чувствителност;
• По-бърза реакция от предишните модели, позволяващо откриване на обекти по-дълбоко и в близост до железни предмети;
• Захранване: 8 Алкални батерии 1.5V AA или акумулаторни NiMh;
• Живот на батериите: алкални -50 часа, акумулатори -50 часа (2300 mAh NiMh);
• Сигнализация за изтощени батерии;

-44.00%

Топ продукти

Металотърсач Detech EDS RELIC STRIKER 4.8 Khz с две сонди

Фирма: Detech

В комплект със стандартната голяма сонда 38cm x 46cm DD и допълнителна 33см Ultimate […]

Цена: 2200 лв. 1350 лв.
-38.64%
купете за 1350 лв.
спестявате 38.64% детайли
 
 
Металотърсач Golden Mask 4 PRO S MDETECTORS – 18Khz с базова 30х25см и безжични слушалки

Фирма: GoldenMask

Металотърсач Golden Mask 4 PRO S MDETECTORS – 18Khz с базова 30х25см и безжични […]

Цена: 790 лв. 630 лв.
-20.25%
купете за 630 лв.
спестявате 20.25% детайли
 
 
Металотърсач Garrett ACE 400i

Фирма: Garrett

Кралят на серията детектори ACE! Налични са функции като Iron Audio (екстра на AT […]

Цена: 860 лв. 799 лв.
-7.09%
купете за 799 лв.
спестявате 7.09% детайли